Boże Narodzenie w Zakopanem!

Święta Bożego Narodzenia - to czas magii, miłości oraz radosnych spotkań w rodzinnym gronie. Spędź te wyjątkowe Święta w Hotelu Patria*** w cichym centrum Zakopanego. Poczuj klimat i wyjątkową atmosferę pachnącej choinki i zimowej świątecznej scenerii w te wyjątkowe dni. Podczas wspólnej kolacji wigilijnej złożycie sobie wzajemnie życzenia, a świąteczne menu i domowe wypieki sprawią, że poczujecie się jak w domu.

od 23 do 27 grudnia 2021 r.

W cenie pakietu zawiera się:

• 4 noclegi
• 4 śniadania w dniach: 24,25,26 i 27 grudnia
• kolację wigilijną w dniu 24 grudnia o godz 16:30 *
• miejsce postojowe wskazane przez recepcję.

Ponadto do dyspozycji naszych Gości bezpłatnie proponujemy:**

• wypożyczenie sprzętu do Nordic Walking,

• Wi-Fi,

• dostęp do zaplecza rekreacyjnego: bilard, tenis stołowy,

• mini salka fitness,

* (w związku z obecnie obowiązującymi ograniczeniami wynikającymi z pandemii COVID-19, kolacja wigilijna w tym roku zostanie ograniczona do 12 tradycyjnych potraw wigilijnych). Sposób serwowania posiłków będzie zależeć od obowiązujących w danym terminie wymogów sanitarnych.

** według dostępności i obowiązujących wymogów sanitarnych / może zostać wyłączone z pakietu / szczegóły w recepcji Hotelu, cena dotyczy pobytu w pokoju 4 osobowym przy pełnym wykorzystaniu.

Ceny pakietów obowiązują na dzień potwierdzenia rezerwacji. Wymagany bezzwrotny zadatek w wysokości 40% wartości rezerwacji, płatny w terminie wskazanym w potwierdzeniu rezerwacji. Do pokoju jednoosobowego wymagana jest dopłata - szczegóły w Recepcji Hotelu. Cena nie obejmuje opłaty miejscowej na rzecz miasta Zakopane, płatnej na miejscu w recepcji Hotelu, wynoszącej 2 zł/za osobę/za dobę. Niewykorzystanie któregokolwiek z elementów pakietu, jego skrócenie, brak dostępności wybranych atrakcji bądź udogodnień znajdujących się na terenie Hotelu, nie powoduje zmniejszenia wartości pakietu. Istnieje możliwość wydłużenia pobytu objętego pakietem w atrakcyjnej cenie. Po więcej informacji zapraszamy do recepcji Hotelu. Liczba miejsc ograniczona.
Oferta first minute!
Cena już od 1200 zł 950zł /os./5dni*
  • Gwarancja najniższej ceny tylko na naszej stronie www
  • Błyskawiczne potwierdzenie rezerwacji
Zapytanie rezerwacyjne

 

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi zniżkami.

Prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych

Kamera przed hotelem Willa Przedwiośnie Zakopane - tanie noclegi
U nas zrealizujesz: Bon Turystyczny Szczegóły »