Kameralny Hotel Patria w Zakopanem to trzygwiazdkowy obiekt, który dzięki swojej dogodnej lokalizacji jest idealnym miejscem dla turystów, rodzin z dziećmi oraz osób podróżujących w celach biznesowych.

Obiekt znajduje się w zacisznym centrum Zakopanego i bezpośrednim sąsiedztwie Wielkiej Krokwi, Tatrzańskiego Parku Narodowego i deptaku Krupówki, co czyni go doskonałą bazą wypadową na spacery po mieście oraz wyjścia w góry.

Hotel Patria znany jest ze swoich wyśmienitych i bogatych śniadań, a także nowoczesnej międzynarodowej kuchni, łączącej tradycyjne polskie smaki z elementami regionalnymi.

Hotel posiada strefę fitness, kącik zabaw dla dzieci, kącik gier (bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, badminton)*. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy Internet – WI-FI..

Gościom zmotoryzowanym oferujemy monitorowane miejsca parkingowe zamykane na noc. Posiadamy pokój przystosowany dla osób z dysfunkcją ruchową.

Akceptujemy pobyty ze zwierzętami.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.

Wieczorami zapraszamy do naszej sali kominkowej, gdzie przytulna i kameralna atmosfera a także biblioteczka pełna książek i czasopism zapewni Państwu doskonały relaks.

*/Obiekt zastrzega sobie prawo do czasowego wyłączenia atrakcji z oferty/

Hotel Patria Zakopane

Newsletter

Prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych

Kamera przed hotelem Willa Przedwiośnie Zakopane - tanie noclegi