Dla naszych gości przygotowaliśmy różnorodne udogodnienia, dzięki którym czas spędzony w naszym hotelu będzie upływać w miłej i odprężającej atmosferze, niezależnie od pory roku. Pomogą nam w tym: wodne łóżko masujące, fotel masujący oraz szereg atrakcji na świeżym powietrzu. W zależności od dostępności, mogą Państwo wypożyczyć w recepcji naszego hotelu rowery, zestaw do gry w badmintona oraz kijki do nordic-walking. Dla lubiących aktywny wypoczynek polecamy również nasz tenis stołowy. W lato, do zrelaksowania się, proponujemy nasz letni ogródek z leżakami. Przez cały rok w recepcji hotelu, na naszych gości czeka specjalny rabat na bilety wstępu do Term Chochołowskich.

W zimowe wieczory, zapraszamy do naszej kameralnej sali kominkowej, gdzie przy bilardzie, książce z naszej biblioteczki lub kubku naszej zimowej herbaty, można się zrelaksować po całym dniu szusowania na nartach.

Dla miłośników zwiedzania oraz wrażeń proponujemy kontakt do wyspecjalizowanych firm organizujących atrakcje na całym Podhalu! W tym m.in.: organizację przejażdżek bryczkami (w lato), bądź saniami (w zimę - kuligu), letnie wycieczki rowerowe malowniczymi szlakami górskimi, organizację występu kapeli góralskiej, wędrówki po Tatrzańskim Parku Narodowym z przewodnikiem, spływ przełomem Dunajca, jazdę na quadach (w okresie letnim) i jazdę na skuterach śnieżnych (w okresie zimowym) oraz wycieczki tematyczne.

Atrakcje w hotelu

Dla dzieci

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi zniżkami.

Prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych

Kamera przed hotelem Willa Przedwiośnie Zakopane - tanie noclegi
U nas zrealizujesz: Bon Turystyczny Szczegóły »