Podhale to piękny rejon na mapie Polski, pełny różnorodnych atrakcji. Specjalnie dla Państwa – naszych Gości, przygotowaliśmy pomysły na spędzenie wolnego czasu w Zakopanem. Poniżej znajdziecie Państwo miejsca obowiązkowe w do odwiedzenia w Zakopanem i okolicach:

Ponadto, w naszej recepcji znajdziecie Państwo do wypożyczenia szereg przewodników oraz informatorów turystycznych. Informacją turystyczną służy również nasza recepcja, w której nasz personel z przyjemnością odpowie na wszelkie Państwa pytania.

Każde wyjście w góry wymaga odpowiedniego przygotowania - nie tylko prowiantu ale również przygotowania fizycznego oraz odpowiedniego ubioru. Na Państwa życzenie kuchnia restauracji Hotelu Patria Zakopane, może za dodatkową opłatą przygotować suchy prowiant – po szczegóły zapraszamy do recepcji (prosimy o informację odpowiednio wcześniej w celu przygotowania dla Państwa prowiantu).

W trosce o naszych Gości stworzyliśmy księgę wyjść w góry, w której dobrowolnie mogą Państwo wpisać cel swojej wyprawy oraz planowany czas powrotu. *

Życzymy wielu niezapomnianych widoków i cudownych chwil spędzonych na trasie górskiej przygody!

*Wycieczki są dobrowolne, a Hotel Patria Zakopane nie bierze odpowiedzialności za wyprawy gości hotelu.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi zniżkami.

Prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych

Kamera przed hotelem Willa Przedwiośnie Zakopane - tanie noclegi
U nas zrealizujesz: Bon Turystyczny Szczegóły »